Dienas līdz čempionātam

Days
Hours
Minutes
Seconds

Sponsori

Informācija par čempionātu

Čempionāts notiks 18.07.2019.

Latvijā, Jūrmalā SEMARAH HOTEL LIELUPE SPA

Šī gada karstākais skaistuma industrijas notikums Dalila Beauty Summer Cup 2019 jau drīzumā!
Starptautiskā skropstu un uzacu meistaru asociācija sadarbībā ar Dalila Beauty Proffesional School organizē Eiropas un Baltijas valstīs lielāko skropstu pieaudzēšanas un uzacu čempionātu.

Konferenci rīko starptautiska tiesnese skropstu un uzacu kategorijās, sava skropstu pieaudzēšanas salona (Dalila Lashes) un skolas (Dalila Beauty School) īpašniece, kā arī veikala (Dalila Beauty Shop) un sava brenda (DALASHES COSMETICS) līdzautore un īpašniece. Starptautiskās skropstu un uzacu meistaru asociācijas valdes locekle Irina Ronīte.

Šogad mums būs sekojošas nominācijas:

  1. Volume (2-3D)
  2. Mega Volume (4D+)
  3. Classic Eyelash extension
  4. Brow design
  5. Color lashes

Nomināciju kategorijas iedalās:

1)Junior (līdz 1,5 gadi)
2)Master (1,5-3 gadi)
3)Expert (4+ gadi)
4)Trainer (visi treneri,kas jau pasniedz kursus)

Cenas nominācijām:

1 nominācija – 95 eiro
2 nominācijas – 190 eiro
3 nominācijas – 265 eiro

Čempionātu tiesā tiesā pasaulē atzītākie treneri,meistari un tiesneši.
Katrs čempionāta dalībnieks saņems dalībnieka sertifikātu,dāvanas no sponsoriem, speciālās dāvanas un protams būs arī tiesneša simpātijas balva kā arī GRAND PRIX naudas balva!
Piesakoties čempionātam un konferencei atlaides!
Visiem Čempionāta un Konferences dalībniekiem īpašas rezervācijas cenas SEMARAH HOTEL LIELUPE viesnīcā!

Kā pieteikties?
Sūti info uz ssuupma@gmail.com

Sponsori

modeles_banner

Čempionāta kalendārs, 18.07

NominācijaReģistrācijaLash checkSākumsTiesāšanaBeigas
Volume (2-3D) 3h*8:00 – 9:159:00 – 9:259:3012:3012:30 – 14:30
Classic eyelash extension 2h12:30 – 13:0013:00-13:2513:3015:3015:30 – 17:00
** Brows 1h15:00 – 15:3015:30 – 15:5016:0017:0017:00 – 18:00
* Lash lift 1:20h16:30 – 17:0017:00 – 17:2517:3018:5018:50 – 20:20
*** Color lashes 2:30h15:00 – 15:3015:30 – 15:5016:0018:3018:30 – 20:00

All participants who take part in at least 3 nominations are included in the main award – grand prix

*/** these nominations will be held in parallel, in both will not be able to participate simultaneously

Award ceremony 20:30

Uz šo brīdi zināmie tiesneši:

1)Konstantin Nesposudnyy (Russia)
2)Elena Kushch (Russia)
3)Oleksandra Okhrym(Portugal)
4)Evgenia Faber (Germany)
5)Agnieszka Kwiatkowska (Poland)
6)Ksenia Karnejenko (Scotland)
7)Tatyana Polovinkina (Belgium)
8)Anna Matusevisch (Belarus)
9)Olga Sharipova (Italy)
10)Lana Slatina (Spain)
11)Olga Terracciano (Italy)
12)Eliza Holmes (UK)

13)Kelly Storer (Australia)
14)Ilona Cypiene ( Lithuania)
15)Malgorzata Dolinska (France)
16)Subbotina Yulia (Ukraine)
17) Inesa Svetkina (UK)
18) Victoria Markeliya – Chestskaya ( Estonia)